POGWARANCYJNY SERWIS OKIEN PCV I DRZWI

Masz problem z oknami lub drzwiami po zakończeniu okresu gwarancji? Zapraszamy do kontaktu! Zapewniamy pogwarancyjny serwis okien PCV i drzwi w korzystnej cenie!

Dysponujemy bardzo szerokim wachlarzem produktów okuciowych do zamontowanej stolarki okiennej, plastikowej PCV, aluminiowej czy drewnianej i jesteśmy do Twojej dyspozycji w obrębie naszego miedziowego terenu.

Fachowcy od okien i drzwi rozwiążą Twój problem

Masz problem z niedomkniętymi oknami? Nie martw się! Dysponujemy zespołem specjalistów, dla których naprawa takich defektów to chleb powszedni. Zadzwoń do nas i powiedz, co dokładnie się dzieje, a wkrótce w Twoim domu zjawi się fachowiec od okien, który przy pomocy profesjonalnego wyposażenia rozwiąże Twój problem. 

Potrzebujesz pomocy z drzwiami, które nie chcą się zamknąć? Ocierają się lub haczą? Skontaktuj się z nami, a zajmiemy się tą usterką. Wystarczy jeden telefon oraz uzgodnienie dogodnego terminu, by wkrótce jeden z naszych pracowników wyregulował, naprawił lub wymienił uszkodzony element. Dysponujemy dobrze wyposażony magazynem części zamiennych – także do starszych modeli, dlatego sporą część napraw jesteśmy w stanie wykonać „od ręki”. Zatrudniamy doświadczonych fachowców od drzwi i okien. Nasza ekipa może naprawić każdy rodzaj drzwi – od domowych wejściowych, tarasowych, balkonowych po biurowe. 

Profesjonalna naprawa i regulacja w ramach serwisu pogwarancyjnego

Oferujemy szeroki zakres usług związanych ze stolarką okienną i drzwiową. Nasi fachowcy zajmują się również m.in. wymianą uszczelek w oknach i drzwiach. Więcej informacji na temat uszczelniania znajdziesz tutaj.

Nasz zespół doświadczonych fachowców jest gotowy, by pomóc Ci w każdej sytuacji. Dzięki naszym usługom Twoje okna i drzwi będą działać jak nowe!

Nasza firma oferuje również szeroki wachlarz usług dla firm i instytucji. Masz problem z niedomykającymi się drzwiami lub skrzypiącym oknem w siedzibie swojej firmy? Zadzwoń do nas, a fachowiec od okien i drzwi zajmie się tym problemem jeszcze tego samego dnia.

Zapewniamy również darmową wycenę usługi!

W przypadku problemów z drzwiami i oknami nie warto zwlekać do ostatniej chwili. Dalsza eksploatacja tych elementów w przypadku usterki może skutkować ich całkowitym uszkodzeniem, a co za tym idzie – znacznie większymi kosztami ich naprawy lub nawet całkowitej wymiany. Należy zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo użytkowników oraz pracowników, a także bezpieczeństwo uczniów w szkołach. Przeważnie wystarczy drobna regulacja lub naprawa i Wasze okna znów działają bez zarzutów.
Skontaktuj się z nami, a z pewnością Ci pomożemy. Zadzwoń na nr 📞 733-086-241 i zaplanuj wizytę fachowca od okien i drzwi w swoim domu, biurze czy szkole w dogodnym dla Ciebie terminie.

Warto zaznaczyć, że bardzo często firmy monterskie i sprzedające okna nie potrafią naprawić stolarki otworowej i nie mają dostępu do części zamiennych. Wolą więc sprzedać klientom nowe, bardzo drogie okna, zamiast podjąć się usunięcia usterki. Sprzedawcy okien mówią, że okna nie da się naprawić i proponują wymianę okna lub okien w całym domu. Nie daj się nabrać na tego rodzaju sztuczki i wezwij fachowca od okien z naszej firmy, który rozwiąże Twój problem przy pomocy profesjonalnych narzędzi i części zamiennych najwyższej jakości.

Co ze starszymi oknami i drzwiami ?

Tak naprawdę prawie każde okno można naprawić. Koszt serwisu jest niski w porównaniu z wymianą okna lub drzwi – nie wspominając o cenie nowych okien, wszechobecnym kurzu i niedogodnościach związanych z wyrywaniem ramy z muru. Wymianę okien na nowe można określić nawet mianem małego remontu mieszkania. Tutaj dostępne są zdjęcia z naszych napraw. Wszystko przebiega szybko i sprawnie, a na miejscu naszej pracy zawsze pozostawiamy porządek.

Nasz serwis stara się przystąpić do naprawy już w dniu zgłoszenia. Bardzo ułatwia nam to wspominany już rozbudowany i dobrze wyposażony magazyn części zamiennych. Pracujemy tylko na sprawdzonych podzespołach najlepszych producentów, takich jak: AUBI, GU, MACO, ROMB, SIEGENIA-AUBI, WINKHAUS, Fapim, Sobinco, STAC, Geze, Hautau czy Master.

Nasza firma posiada odpowiedni sprzęt, samochody serwisowe, wieloletnie doświadczenie i wiedzę związaną z budową, montażem i serwisem okien oraz drzwi.

Jeśli potrzebujesz pomocy zadzwoń 733 086 241 właściciel firmy Paweł Zieleniec odpowie na Twoje pytania.