Naprawa okien Głogów

Czy okna i drzwi można naprawić?

Oczywiście! Zdecydowaną większość usterek stolarki okiennej lub drzwiowej można skutecznie usunąć. Potrzebna w tym przypadku jest jednak konkretna wiedza, umiejętności, profesjonalne wyposażenie oraz dostęp do części zamiennych wysokiej jakości, którymi dysponują przedstawiciele naszej firmy! Jesteś mieszkańcem Głogowa i masz problem ze swoimi oknami lub drzwiami? Zapraszamy do kontaktu!

Nasza lokalna firma zajmuje się profesjonalną naprawą okien i drzwi w Głogowie i innych miejscowościach w naszym miedziowym regionie. Bezpłatny dojazd do naprawy i wymiany uszczelek w Głogowie i okolicach.

🚗 Posiadamy mobilny serwis, który przyjedzie do Ciebie i zajmie się kompleksową naprawą okien oraz drzwi. Nasz oddział serwisowy znajduje się w Głogowie, dlatego możemy, bardzo szybko przystąpić do usunięcia zgłoszonej awarii. Wiemy, że dla naszych klientów liczy się nie tylko jakość usługi, ale i czas, dlatego działamy szybko i sprawnie.

Warto dodać, że nasza firma oferuje bezpłatny dojazd do naprawy okien oraz drzwi w Głogowie i okolicach. Zespół doświadczonych fachowców zapewni Ci szybką i fachową naprawę w domu, biurze, firmie urzędzie jak i w szkole. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu: 733 086 241. 📞

Zajmiemy się dla Ciebie każdym rodzajem okien w Głogowie

Zarówno w przypadku Głogowa, jak i innych miejscowości z regionu naprawiamy u naszych klientów okna drewniane, PCV, aluminiowe, a także i drzwi PCV, drzwi drewniane, plastikowe, aluminiowe. Wykonujemy regulację oraz wymieniamy uszkodzone okucia okien i drzwi. Wymieniamy, klamki, zamki, zasuwnice, zawiasy, i wiele innych podzespołów, więcej informacji na temat okuć znajdziesz tutaj.

Posiadamy dobrze wyposażony magazyn serwisowy części zamiennych oraz uszczelek do okien, drzwi starszych modeli, które mają 10-25 lat. Nasz zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników zawsze jest do Twojej dyspozycji i chętnie pomoże Ci w rozwiązaniu problemu.

U nas zawsze otrzymasz profesjonalną i szybką obsługę. Korzystamy tylko z najlepszych materiałów, dlatego możesz być pewny trwałego i solidnego efektu naszej pracy. Mamy wieloletnie doświadczenie, dlatego na wykonane naprawy udzielamy dwa lata pisemnej gwarancji.

Nie czekaj, aż Twoje okna lub drzwi przestaną poprawnie działać. Odpowiednio wczesne zdiagnozowanie problemu i naprawa są kluczowe, aby uniknąć kosztownych wymian okien lub drzwi w przyszłości. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich bliskich, pracowników. Dzięki naszym usługom w Głogowie Twoje okna i drzwi będą działać jak nowe. Warto przy okazji zaznaczyć, że w przypadku stolarki okiennej i drzwiowej bardzo ważne są regularne przeglądy serwisowe. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Uszczelki do okien

Pomagamy w doszczelnianiu drzwi i okien w Głogowie. Wymieniamy stare i zużyte uszczelki w oknach PCV, oknach drewnianych, w drzwiach PCV (plastikowych) oraz w drzwiach drewnianych. Każda uszczelka – nawet najlepsza musi być regularnie czyszczona i konserwowana przy pomocy specjalnych środków, którymi dysponujemy.

Uszczelki już po dziesięciu latach użytkowania tracą swoje właściwości izolujące. Więcej informacji na temat uszczelek, szczelności okien oraz drzwi znajdziesz tutaj. Posiadamy szeroki wybór uszczelek do okien oraz drzwi, które pomogą Ci zaoszczędzić między innymi na rachunkach i zdrowiu. Po wykonaniu serwisu z wymianą uszczelek Twoje okna lub drzwi znów będą mieć takie same właściwości izolujące jak w dniu montażu. Będą się bardzo łatwo i płynnie otwierać oraz zamykać. 

Serwis okien i drzwi – dlaczego warto postawić właśnie na nas?

W przypadku serwisu drzwi i okien w Głogowie oferujemy konkurencyjne ceny oraz szybką i skuteczną obsługę. Nasz zespół z przyjemnością doradzi Ci w kwestii wyboru najlepszych rozwiązań technicznych dla Twojego domu lub biura.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę? Nasze najważniejsze zalety to:

  • nieodpłatny dojazd do naprawy w Głogowie i okolicach,
  • profesjonalna i fachowa obsługa,
  • szybka reakcja na zgłoszenia i terminowa realizacja usług,
  • konkurencyjne ceny,
  • wysoka jakość świadczonych usług,
  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • 2 lata pisemnej gwarancji na wykonane naprawy i wymianę uszczelek.

Nasza Firma Usługowa Paweł Zieleniec mieści się w miejscowości Obora koło Lubina, a oddział serwisowy w Głogowie jest gotowy, aby pomóc Wam w każdej awaryjnej sytuacji związanej z oknami i drzwiami. Współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami, co gwarantuje wysoką jakość naszych usług. Nasza kadra to doświadczeni specjaliści, którzy zawsze służą pomocą i poradą.

Jeśli masz problem z oknami lub drzwiami, to nie zwlekaj i zadzwoń do nas już dziś. Omówmy się na wizytę, w trakcie której zajmiemy się kompleksową naprawą lub wymianą uszczelek okien i drzwi na terenie Głogowa. Nr tel.: 733-086-241. 📞 Zachęcamy też do zapoznania się z resztą informacji dotyczących naszej oferty na stronie internetowej serwislubin.pl