Serwis lokalny to profesjonalna naprawa rolety Legnica i okolice.

Czy Twoja roleta zewnętrzna w Legnicy przestała działać lub działa niewłaściwie? Nasza firma oferuje profesjonalne usługi naprawy rolet! Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest bezpieczeństwo Twojego domu, biura, dlatego szybko i skutecznie usuwamy wszelkie usterki.

Zapraszamy do zapoznania się serwisem rolet w Legnicy

 1. Dlaczego warto wybrać nasz serwis?
 2. Podstawowe problemy z roletami
 3. Jakie elementy uszkadzają się najczęściej w rolecie?
 4. Budowa rolety
 5. Kontakt z serwisem rolet w Legnicy
 6. Profesjonalny serwis okien i drzwi.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis?

 1. Lokalny serwis, przyjazd serwisu nawet w kilkanaście minut od zgłoszenia
 2. Szybka diagnostyka i naprawa
 3. Fachowe doradztwo oraz wsparcie techniczne
 4. Profesjonalny serwis i doświadczeni technicy
 5. Magazyn części zamiennych
 6. Miła obsługa na najwyższym poziomie
 7. Pisemna gwarancja na wykonane naprawy
 8. Nieodpłatny dojazd do naprawy w Legnicy i okolicy
 9. Gwarancja jakości i trwałości wykonanej naprawy
 10. Szybko i skutecznie, bez straty czasu
 11. Zniżki dla stałych klientów
 12. Okresowe promocje na wykonywane usługi
 13. Karta Dużej Rodziny, masz kartę to masz u nas zniżkę
 14. Zadowolenie klienta jest zawsze na pierwszym miejscu.

Bezpieczeństwo i komfort Twojego domu są dla nas priorytetem. Nie czekaj, aż problem się pogłębi. Nie pozwól, aby uszkodzone rolety wpływały na komfort Twojego domu. Skorzystaj z naszych usług serwisowych już teraz! Zadzwoń 733 086 241 – przyjedziemy, naprawimy.

👷‍♂️ Skorzystaj z usług profesjonalistów, aby Twoje rolety działały bez zarzutu!

Podstawowe problemy z roletami

Rolety zewnętrzne są produkowane z coraz trwalszych materiałów. Producenci starają się zastąpić plastik trwalszymi materiałami między innymi aluminium. Wprowadzane są zmiany konstrukcyjne, jak również dodawane są w roletach udogodnienia np. moskitiery.

Na swoje produkty producenci udzielają coraz dłuższego okresu gwarancyjnego. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy roleta odmawia posłuszeństwa i przestaje działać, zawiesza się, jest problem ze zwinięciem lub rozwinięciem rolety.

Większość usterek jest spowodowana niewłaściwym, nieprawidłowym użyciem rolety. Dotyczy to między innymi siłowego otwierania rolety, przy minusowych temperaturach kiedy przymarzł pancerz. Częstą przyczyną awarii rolety jest brud i zanieczyszczenia. Zanieczyszczenia mogą, spowodować zablokowanie prowadnic co doprowadzi do nieprawidłowej pracy rolety.

Dużo usterek wynika, także z nieprawidłowego montażu rolety co doprowadza, do uszkodzenia, zajęcia pancerza rolety. Wygięcie pancerza uniemożliwia prawidłowe działanie rolety praca góra-dół. Czasami problemem okazuje się również nieprawidłowe podłączenie silnika.

Jakie elementy uszkadzają się najczęściej w rolecie?

 1. Ślizgacze, łożyska, wieszaki, koła nawojowe. Podzespoły ulegają tak zwanemu zmęczeniu materiału spowodowanego wieloletnim okresem użytkowanie, czasami jest też wada fabryczna lub niewłaściwy montaż.
 2. Zwijacz, taśma, linka. Uszkodzenia, mogą być spowodowanie wadą konstrukcyjną, niewłaściwym montażem lub nieprawidłowym użytkowaniem.
 3. Pancerze, lamele. Tutaj przeważnie jest to zaniedbanie użytkownika podczas siłowego otwierania rolety zimą podczas mrozu. Zanieczyszczenie prowadnic może bardzo łatwo zablokować roletę i również doprowadzić do uszkodzeń pancerza.

Należy pamiętać o wykonywaniu regularnych przeglądów rolet i konserwacji, nasza praca serwisowa znacznie wydłuża bezproblemową pracę rolety i może uchronić przed nieplanowanymi wydatkami w razie awarii.

Budowa rolety

Podzespoły do budowy rolety zewnętrznej ręcznie sterowanej.

 1. Skrzynka
 2. Pierścienie
 3. Łożyska
 4. Koło nawojowe
 5. Ślizgacz
 6. Prowadnica
 7. Taśma / linka
 8. Zwijacz taśmy / linki
 9. Listwa dolna
 10. Zatyczki listwy dolnej
 11. Profile aluminiowe – pancerz
 12. Wieszaki
 13. Arietki (klipsy)
 14. Ślizgacz
 15. Prowadnica
 16. Obsada rury
 17. Koło nawojowe rury.
Rolety Lubin

Profesjonalny serwis okien i drzwi.

Wykonujemy kompleksowe naprawy stolarki otworowej rolet, okien, drzwi.

Czy Twoje okna i drzwi wymagają naprawy lub regulacji? Nasza firma oferuje kompleksowe usługi naprawy okien, drzwi, rolet w tym regulację oraz wymianę uszczelek okien i drzwi PCV, drewnianych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług tak, aby Wasza stolarka otworowa i rolety działały na pełnych obrotach.

Specjalizujemy się w:

 • Naprawie okien i drzwi sprawdź tutaj
 • Regulacji okien i drzwi, aby działały bez zarzutu
 • Wymianie uszczelek do okien i drzwi PCV, drewnianych, co poprawia izolację, komfort użytkowania, szczelność to podstawa dlatego poczytaj o uszczelkach, więcej informacji tutaj.

Nasz zespół to eksperci w dziedzinie serwisu rolety, okna, drzwi, gotowi sprostać każdemu wyzwaniu, więc nie czekaj, dzwoń 733 086 241.

Gwarantujemy szybkie i efektywne rozwiązania, które przedłużą żywotność Twojej stolarki otworowej i rolet, dlatego warto nam zaufać.

Nasz zespół to specjaliści, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pasją, dlatego staramy się zawsze pomóc. Dzięki naszej wiedzy Twoje okna, drzwi, rolety będą działać jak nowe.

Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić wizytę naszego specjalisty! Odwiedź naszą stronę internetową, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, aby umówić się na spotkanie.

Zapewniamy fachową pomoc i szybką realizację zleceń!

Dzięki naszej interwencji Twoje okna, drzwi czy rolety odzyskają swoją pełną funkcjonalność, a Ty zyskasz na komforcie i oszczędnościach!

Nie czekaj dłużej, zadbaj o komfort i bezpieczeństwo swojego domu! Zapraszamy do kontaktu telefon 733 086 241 zamów serwis już dziś, a my zajmiemy się resztą, przyjedziemy i pomożemy.