Doszczelnianie i wymiana uszczelek 🏡

Doszczelnianie i wymiana uszczelek w oknach i drzwiach

Dobre i szczelne uszczelki okien to podstawa. Przez nieszczelnie okna tracimy do 25% ciepła w danym pomieszczeniu. Uszczelnianie okien na zimę jest więc podstawą do tego, by zredukować wysokość swoich rachunków za ogrzewanie w tym okresie. Chcesz mieć, pewność, że Twoje okna nie przepuszczają do wnętrza domu chłodu z zewnątrz? Zadzwoń do nas. Przyjedziemy i sprawdzimy, czy są one odpowiednio szczelne!

Masz okna zamknięte, a firanka się rusza? Wieje? Nieustannie słyszysz hałas z ulicy i czujesz zapach samochodowych spalin? A może do Twojego domu przedostaje się zapach dymu z komina sąsiada? Możliwe, że konieczne okaże się wymiana uszczelki w oknie lub jego regulacja. Zadzwoń do nas – przyjedziemy i dokładnie sprawdzimy, dlaczego Twoje okna są nieszczelne oraz znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! Warto zaznaczyć, że nie zawsze należy wymieniać uszczelki. W większości przypadków wystarczy przeprowadzić kompleksową regulację. Więcej o niej – tutaj.

Doszczelnianie zima-lato polega na wykonaniu regulacji związanej z przyciągnięciem skrzydła bliżej ramy. Zanim przystąpimy do tzw. regulacji zima-lato, należy wykonać regulację serwisową skrzydeł okiennych względem ramy. W przeciwnym razie bez wykonania regulacji serwisowej można poważnie uszkodzić okna. Doszczelnianie powinno się wykonać przed zimą, a w sezonie wiosennym wrócić do poprzednich ustawień.

Na naszym stanie magazynowym posiadamy bardzo szeroką gamę uszczelek przylgowych, dlatego bez problemu możemy zająć się Twoimi oknami, nawet jeśli jesteś posiadaczem starych, porządnych modeli. Zapraszamy do kontaktu!

Uszczelki do okien

🏠 Czy odczuwasz, że powietrze wewnątrz Twojego domu nie należy do najprzyjemniejszych? A może w poszczególnych pomieszczeniach jest za gorąco lub za zimno? Zdarzyło Ci się zauważyć przeciekającą przez okna wodę? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś/aś twierdząco, to potrzebujesz pomocy profesjonalistów w dziedzinie naprawy okien oraz drzwi. Jesteśmy gotowi, by zająć się Twoim problemem. Oferujemy uszczelnienie okien plastikowych, a w razie potrzeby całkowitą wymianę uszczelki w oknie. Nasze usługi pomogą poprawić izolację termiczną i akustyczną Twojego domu. Przywracamy szczelność w szybki i fachowy sposób!

Dobre uszczelki do okien to podstawa, by nie musieć zmagać się z wyżej wspomnianymi problemami. Producenci dają aż 10 lat gwarancji na ich działanie, co jest klarownym wyznacznikiem ich jakości.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie uszczelek do okien i drzwi. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje okna oraz drzwi są szczelne, to nasza firma jest właśnie dla Ciebie! 💪

Jeśli zastanawiasz się, jakie uszczelki będą dla Ciebie najlepsze, nie martw się! Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie. Mamy wiedzę i doświadczenie, dzięki którym jesteśmy w stanie doradzać klientom, które uszczelki będą najlepsze dla ich domu czy biura. Zadzwoń do nas, a my zajmiemy się resztą! Nasz doświadczony zespół jest gotowy na wyzwania każdego dnia i zawsze stawia na jakość oraz zadowolenie klienta. Nie musisz już dłużej męczyć się z nieszczelnymi oknami i drzwiami, zostaw to nam! Więcej informacji o serwisie znajdziesz tutaj. 📞👍

Dodawanie dodatkowych uszczelek do okien.

Bardzo często użytkownicy w celu doszczelnienia okna dodają dodatkowo uszczelki samoprzylepne lub gąbkowe. Jest to spory błąd! Dodatkowa uszczelka może poważnie uszkodzić okno, drzwi lub okucia. Dlatego nie powinno się stosować uszczelek innego rodzaju niż te, które są zamontowane w Twoim oknie czy drzwiach! Jeśli interesuje Cię skuteczne uszczelnienie okien plastikowych lub drzwi – zostaw to w rękach fachowców z naszej firmy.

Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami. Dołącz do grona zadowolonych klientów naszej firmy i ciesz się szczelnymi oknami oraz drzwiami już dziś! Zapraszamy do kontaktu pod nr tel.: 733-086-241. Niezależnie od tego, czy interesuje cię uszczelnienie okien na zimę, czy kompletna wymiana uszczelek w drzwiach i oknach plastikowych – jesteśmy do Twojej dyspozycji! ☎️💻