Naprawa okien Przemków

Naprawa – serwis okien Przemków – szybko z gwarancją

Zapraszamy Przemków i okolice do skorzystania z usług naszego serwisu, naprawa okien i drzwi.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej naprawy okien i drzwi, nasza lokalna firma jest do Twojej dyspozycji. Nasz serwis specjalizuje się w naprawie, regulacji, wymianie uszczelek w oknach PCV, drewnianych, aluminiowych oraz serwisie pogwarancyjnym stolarki otworowej. Zapewniamy nieodpłatny dojazd do naprawy, wysoką jakość usług oraz indywidualne podejście do zleceniodawcy.

Nasi wykwalifikowani specjaliści posiadają duże doświadczenie w naprawach, dlatego możesz być pewien, że Twoje okna i drzwi zostaną naprawione z precyzją i starannością. Naszym celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji klientów, dlatego dbamy o każdy detal. Nasz mobilny serwis przyjedzie do Ciebie.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę? Nasze najważniejsze zalety to:

  • nieodpłatny dojazd – naprawa okien Przemków i okolice,
  • konkurencyjne ceny usług,
  • terminowa i szybka realizacja napraw i wymiany uszczelek,
  • fachowa i profesjonalna obsługa,
  • najwyższa jakość świadczonych usług,
  • każde zlecenie, to indywidualne podejście do klienta,
  • 2 lata pisemnej gwarancji na zrealizowane naprawy i wymianę uszczelek.

Zapewniamy nieodpłatnym dojazdem do naprawy okien i drzwi w Przemkowie – cały powiat, jak również w Radwanicach i mniejszych miejscowościach.

Uszczelnianie okien i drzwi – tylko oryginalne uszczelki

Czujesz w domu dym z komina sąsiada? śmierdzą spaliny samochodowe w mieszkaniu? rusza się firanka podczas wiatru? przedostaje się woda przez okna? Jest głośno z ulicy? Jeżeli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak, świadczy to o problemach z Twoimi oknami. Dlatego Zadbaj o zdrowie swoich bliskich. Przez nieszczelne okna tracimy również do 25% ciepła zimą. Nie trać pieniędzy za niepotrzebne dogrzewanie pomieszczeń. Wymieniamy uszczelki w oknach oraz drzwiach PCV plastikowych, drewnianych. więcej o doszczelnianiu okien – tutaj.

Jesteśmy specjalistami w uszczelnianiu okien i drzwi, oraz oferujemy kompleksowe usługi serwisowe. Odpowiednio dopasowane uszczelki do podstawa szczelności, dlatego zadzwoń po nasz serwis. Nasz doświadczony zespół gwarantuje profesjonalne i szybkie rozwiązania dla Twoich potrzeb.
Dzięki naszej wiedzy i wysokiej jakości usług, możemy zapewnić Ci spokój i bezpieczeństwo w Twoim domu. Nasze uszczelki do okien i drzwi są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia optymalną izolację termiczną i akustyczną. Używamy tylko oryginalne uszczelki sprawdzonych producentów.

Nie czekaj, aż twoje uszczelki stracą całkowitą izolację od warunków atmosferycznych i akustycznych. Z czasem uszczelki mogą, się zwulkanizować z profilem okiennym lub drzwiowym w konsekwencji tej awarii pozostaje prawdopodobnie wymiana stolarki okiennej, lub drzwiowej. Producenci uszczelek udzielają do dziesięciu lat gwarancji na swoje produkty, po tym okresie uszczelka już traci swoje właściwości izolujące, dlatego nie czekaj tak długo, zadzwoń do nas, przyjedziemy i sprawdzimy Twoje okna oraz drzwi.

Regulacja okien i drzwi – Jest bardzo ważna

Nasze okna i drzwi wymagają okresowych przeglądów oraz smarowania okuć Są to podstawowe czynności które należy wykonywać regularnie i terminowo. Przeglądy powinien wykonywać wykwalifikowany serwis. Nawet najlepsze okna i drzwi powinny mieć wykonywany przegląd, jeżeli nie chcemy mieć problemów z naszą stolarką.

W trakcie wieloletniego naprawiania okien i drzwi, widziałem bardzo duża liczbę awarii włącznie z oknami które już zerwały się z zawiasów i wpadły do mieszkania lub biura powodując dużo szkód, materiałowych. Okresowe wykonywanie przeglądów zapewnia bezpieczeństwo Twoich bliskich jak również gwarantuje twoim oknom bezpieczną i bezawaryjna pracę.

W celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług, w naszym serwisie stosujemy tylko części renomowanych firm takich jak Aubi, Maco, Roto, ROMB S.A. Winkhaus, GU, Fapin, Sobinco, STAC, Geze, Medos, Siegenia-Aubi. Nasza wiedza i doświadczenie w dziedzinie regulacji okien i drzwi pozwala nam szybko i skutecznie rozwiązywać wszelkie problemy, takie jak trudne otwieranie, zamykanie czy nieszczelności. Więcej informacji na temat przeglądów serwisowych znajdziesz tutaj.

Działamy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych, oraz szkolnictwa. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego domu, biura, szkoły i skorzystaj z naszych usług serwisowych. Wystarczy tylko jeden telefon, do nas. Nasz zespół ekspertów jest gotowy, by Ci pomóc! Pamiętaj naprawa okien Przemków i okolice z nieodpłatnym dojazdem do wymiany uszczelek.

Zapraszamy, Cię do kontaktu telefonicznego 733086241 gdzie z przyjemnością, odpowiemy na wszystkie pytania oraz przedstawimy niezobowiązująca ofertę cenową. Możesz być pewien, że spotkasz się z profesjonalną i przyjazną obsługą. Czekamy na telefon od Ciebie!

Zaplanuj już dziś wizytę naszego serwisu, w dogodnym dla Ciebie terminie i pozwól nam zadbać o naprawę Twoich okien i drzwi. Nasz zespół będzie Cię wspierał na każdym kroku, abyś mógł cieszyć się bezpiecznymi i funkcjonalnymi drzwiami oraz oknami w Twoim domu lub biurze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą serwisową naprawy okien i drzwi – sprawdź.

Serwis Lubin 07-09-2023