Naprawa okien Legnica

Serwis, naprawa okien, regulacja

Oferujemy profesjonalną i szybką naprawę okien w Legnicy. Jeśli mają Państwo problem ze swoimi oknami, to zapraszamy do kontaktu. Ze swojej strony poza fachowym serwisem oferujemy również nieodpłatny dojazd do naprawy i wymiany uszczelek w oknach czy drzwiach w Legnicy i okolicach. 

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej usługi naprawy okien, regulacji, wymiany uszczelek, serwisu pogwarancyjnego, to jesteśmy do Waszej dyspozycji. Nasza lokalna firma oferuje wysokiej jakości usługi naprawy i serwisu, aby zapewnić Wam bezpieczeństwo i wygodę w domu, biurze czy firmie. Podejmiemy się każdego zlecenia i zajmiemy się Waszymi oknami w fachowy sposób bez naciągania i zbędnych kosztów.

🚪 A co z drzwiami? Oczywiście, oferujemy również naprawę drzwi. Niezależnie od tego, czy to drzwi balkonowe, wejściowe, czy wewnętrzne. Po naszej interwencji będą działały jak nowe! Zapraszamy do kontaktu w przypadku jakiejkolwiek usterki. 

Montaż rolet i moskitier w Legnicy

Rolety są bardzo dobre, jeśli są sprawne. Jeśli mają Państwo problem z roletami, jesteśmy tutaj, aby pomóc! Nasza wysoko wykwalifikowana ekipa jest gotowa, aby dostarczyć szybkie i skuteczne rozwiązania. Jako lokalny serwis, znamy potrzeby naszej społeczności i jesteśmy dumni, że możemy dostarczać klientom najwyższą jakość usług.

Chcą Państwo cieszyć się świeżym powietrzem bez uciążliwych owadów?  Odpowiednio dopasowane moskitiery do okien są w tym przypadku podstawą. U nas dostępne są tego typu zasłony najwyższej jakości. Te eleganckie i praktyczne rozwiązania są idealne do ochrony Państwa domu przed insektami, jednocześnie zapewniając optymalną wentylację. U nas znajdziecie moskitiery w różnych rozmiarach i kolorach, które będą pasować do każdego rodzaju okien.

Dlaczego warto postawić na nasz serwis okien w Legnicy?

Dlaczego warto zlecić naprawę okien i drzwi w Legnicy właśnie nam? Co nas wyróżnia? Nasza firma oferuje szybkie, skuteczne oraz profesjonalne działanie. Dzięki naszym usługom będą mieli Państwo pewność, że Wasze okna i drzwi będą działać bez zarzutu. Nasz oddział serwisowy znajduje się w Legnicy i jest gotowy przystąpić do zgłoszonej awarii nawet w 15 minut. Oferujemy bezpłatny dojazd do naprawy okien i drzwi w Legnicy i okolicach. Nasze usługi to gwarancja skutecznej naprawy w korzystnej cenie.

Regulacja okien kluczem do ich sprawnego działania

W miarę upływu czasu każde okno traci swoje ustawienia i jest nieszczelne. Należy więc raz w roku wykonać regulację stolarki, aby przywrócić fabryczne ustawienia. Nie jest to tzw. regulacja zima/lato. Jest to regulacja na zawiasach. Takie regulacje okien oraz drzwi powinien wykonywać serwis, który ma odpowiednie szkolenia. Właśnie dlatego warto postawić na naszą firmę. Wystarczy jeden telefon, a w Państwa domu zjawi się prawdziwy fachowiec od okien, który wyreguluje je w odpowiedni sposób.

Wykonywanie regularnych przeglądów wpływa na bezpieczeństwo Państwa bliskich. Podczas przeglądów należy sprawdzić okno między innymi na zawiasach – czy są całe, nieuszkodzone oraz czy nie skorodowały. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Firma Usługowa Paweł Zieleniec to sprawdzony serwis z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie naprawy, regulacji okien oraz drzwi, wymieniamy uszczelki w drzwiach, oknach PCV, oknach drewnianych. Zajmujemy się uszczelnianiem okien na zimę, regulacją i wszelkimi naprawami. Mamy dostęp do bardzo dobrych części zamiennych, dzięki którym możemy naprawić także starsze modele okien i drzwi. 

Szczelne okna obniżają wysokość rachunków za ogrzewanie

Każde okno PCV lub okno drewniane już po kilku latach od montażu nie spełnia norm związanych ze szczelnością. Producenci okien oraz drzwi zalecają wykonywanie regularnych przeglądów okien, drzwi balkonowych, tarasowych, wejściowych. Z przyjemnością zajmiemy się dla Państwa kwestią szczelności okna w Legnicy.

Przez nieszczelne okna oraz drzwi tracimy nawet 25% ciepła w pomieszczeniu i wydajemy więcej pieniędzy na ogrzewanie mieszkania. A to nie wszystko, ponieważ w sezonie letnim w gorące dni przez nieszczelności do wnętrza mieszkania dostaje się gorące powietrze, przez co tracimy więcej pieniędzy na schłodzenie pomieszczenia poprzez ❄️ klimatyzatory. Nieszczelne okna i drzwi to również słaba izolacja akustyczna – słyszymy wtedy hałas uliczny. Właśnie dlatego serdecznie zachęcamy do kontaktu. Zajmiemy się dla Państwa w Legnicy oknami drewnianymi, PCV czy drzwiami.

Wymieniamy uszczelkiw oknach PCV, oknach drewnianych, drzwiach PCV, drzwiach drewnianych. Producenci uszczelek udzielają do dziesięciu lat gwarancji na uszczelki. Uszczelki są bardzo narażone na warunki atmosferyczne i ulegają zgnieceniu, tracą swoje właściwości izolujące. Dlatego po dziesięciu latach użytkowania zalecana jest wymiana uszczelek. Więcej informacji na temat wymiany uszczelek – kliknij tutaj. Zapraszamy także do naszych aktualności – są tam informacje o uszczelkach i aktualnych promocjach. Okna w Państwa domu są maksymalnie zamknięte, a mimo to czujecie smród dymu z kominów? Zachęcamy do zadbania o szczelność okien w Legnicy i skorzystania z usług fachowców.

Warto zaznaczyć, że nie pobieramy pieniędzy za dojazd do naprawy oraz udzielamy 24 miesiące pisemnej gwarancji na wykonaną naprawę.

FIRMA USŁUGOWA PAWEŁ ZIELENIEC ZAPEWNIA POGWARANCYJNY SERWIS OKIEN I DRZWI

Nasza ekipa składa się z doświadczonych fachowców, którzy dokładają wszelkich starań, aby usługa naprawy okien i drzwi w Legnicy była wykonana na najwyższym poziomie. Siedziba naszej firmy znajduje się 25 kilometrów od tego miasta – w miejscowości Obora koło Lubina.

Dysponujemy jednak oddziałem serwisowym w Legnicy, co pozwala nam bardzo szybko przystąpić do naprawy. Posiadamy bardzo dobrze wyposażony magazyn części zamiennych do okien starszych modeli okien i drzwi 10-25-letnich. Na stanie magazynowym mamy również uszczelki do okien PCV, okien drewnianych, drzwi PCV oraz drzwi drewnianych.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Legnicy i okolic do skorzystania z kompleksowych usług naszego serwisu. Nieważne, czy interesuje Państwa naprawa okien, poprawa szczelności czy kompletna wymiana uszczelek w oknach drewnianych lub PCV w Legnicy – jesteśmy do Waszej dyspozycji. Nie warto zwlekać z decyzją o skorzystaniu z usług serwisowych i narażać się na poważniejszą awarię. Zachęcamy do kontaktu, po którym szybko i sprawnie naprawimy Państwa okna lub drzwi. Oferujemy również serwis okien w Głogowie i innych miastach z regionu. Szczegóły pod nr. tel.📞: 733-076-241.