Naprawa okien Legnica

Serwis, naprawa okien, regulacja

Naprawa okien w Twoim mieście Legnica. Nieodpłatny dojazd do naprawy i wymiany uszczelek w Legnicy i okolicach. Jeśli szukasz profesjonalnej usługi naprawy okien, regulacji, wymiany uszczelek, serwisu pogwarancyjnego, to jesteśmy dla Ciebie. Nasza lokalna firma oferuje wysokiej jakości usługi naprawy i serwisu, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i wygodę w Twoim domu, biurze, firmie.

🚪 A co z drzwiami? Także oferujemy naprawę drzwi. Niezależnie od tego, czy to drzwi balkonowe, wejściowe czy wewnętrzne. Po naszej interwencji będą działały jak nowe!

Co nas wyróżnia? Nasza firma oferuje szybką, skuteczną oraz profesjonalną naprawę okien i drzwi. Dzięki naszym usługom będziesz miał pewność, że Twoje okna i drzwi będą działać bez zarzutu. Nasz oddział serwisowy znajduje się w Legnicy i jest gotowy przystąpić do zgłoszonej awarii nawet w 15 minut. Oferujemy bezpłatny dojazd do naprawy okien i drzwi w Legnicy i okolicach.

W miarę upływu czasu każde okno traci swoje ustawienia i jest nieszczelne, należy raz w roku wykonać regulację stolarki, aby przywrócić fabryczne ustawienia. Nie jest to regulacja tak zwana zima/lato. Jest to regulacja na zawiasach, takie regulacje okien oraz drzwi powinien wykonywać serwis, który ma odpowiednie szkolenia.. Wykonywanie regularnych przeglądów wpływa na bezpieczeństwo Twoich bliskich. Podczas przeglądów należy sprawdzić okno między innymi na zawiasach, czy są całe, nieuszkodzone oraz czy nie skorodowały. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Szukasz niezawodnych fachowców do naprawy okien i drzwi w Legnicy? Skontaktuj się z nami tel: 📞 733-086-241, Firma Usługowa Paweł Zieleniec to sprawdzony serwis z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie naprawy, regulacji okien oraz drzwi, wymieniamy uszczelki w drzwiach, oknach PCV, oknach drewnianych.

Naprawa okien, uszczelki do okien i drzwi

Każde okno PCV lub okno drewniane już po kilku latach od montażu nie spełnia norm związanych ze szczelnością. Producenci okien oraz drzwi zalecają wykonywanie regularnych przeglądów okien, drzwi balkonowych, tarasowych , wejściowych.

Przez nieszczelne okna oraz drzwi tracimy nawet 25% ciepła w pomieszczeniu. Wydajemy więcej pieniędzy na ogrzewanie mieszkania. A to nie wszystko, w sezonie letnim w gorące dniu przez nieszczelności dostaje się gorące powietrze. i również tracimy więcej pieniędzy na schłodzenie pomieszczenia poprzez ❄️ klimatyzatory. Nieszczelne okna i drzwi to również słaba izolacja akustyczna, słyszymy hałas uliczny. Jest naprawdę wiele powodów dlaczego, należy zadbać o swoje okna drewniane, okna PCV oraz drzwi.

Wymieniamy uszczelki w oknach PCV, oknach drewnianych, drzwiach PCV, drzwiach drewnianych. Producenci uszczelek udzielają do dziesięciu lat gwarancji na uszczelki. Uszczelki są bardzo narażone na warunki atmosferyczne i ulegają zgnieceniu, tracą swoje właściwości izolujące. Dlatego po tym okresie zalecana jest wymiana uszczelek. Więcej informacji na temat wymiany uszczelek kliknij tutaj oraz zapraszamy, do naszych aktualności są, tam informacje o uszczelkach i aktualnych promocjach.

Pamiętaj, nie pobieramy, pieniędzy za dojazd do naprawy oraz udzielamy 24 miesiące pisemnej gwarancji na wykonaną naprawę.

Firma Usługowa Paweł Zieleniec zapewnia pogwarancyjny serwis okien i drzwi

Nasza ekipa składa się z doświadczonych fachowców, którzy dokładają wszelkich starań, aby usługa naprawy okien i drzwi była wykonana na najwyższym poziomie. Siedziba naszej firmy znajduje się 25 kilometrów od Legnicy w miejscowości Obora koło Lubina.

Nasz oddział serwisowy znajduje się w Legnicy, co pozwala nam bardzo szybko przystąpić do naprawy. Posiadamy bardzo dobrze wyposażony magazyn części zamiennych do okien starszych modeli okien drzwi 10-25 letnich. Na stanie magazynowym mamy również uszczelki do okien PCV, okien drewnianych, drzwi PCV oraz drzwi drewnianych.

Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby poznać szczegóły naszej oferty oraz zakresu usług. Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie! kliknij tutaj.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Legnicy i okolic do skorzystania z naszych usług naprawy okien i drzwi. Nie czekaj do poważnej awarii i skontaktuj się z nami już dziś, a my szybko i sprawnie naprawimy Twoje okno lub drzwi. Umów się z nami na dogodny dla Ciebie termin.

Zapraszamy, do kontaktu z nami telefon odbiera, właściciel firmy Paweł Zieleniec 📞 733-076-241 Chętnie udzielę więcej informacji na temat stolarki otworowej.