Klamka do drzwi

Klamka powinna lekko zamykać drzwi balkonowe, tarasowe

Klamka ciężko💪pracuje przy zamykaniu i otwieraniu drzwi balkonowych, tarasowych ? to zbliżające się problemy. Na zdjęciu widzimy skręcony trzpień klamki. Jak bardzo musiała się starać osoba żeby coś takiego zrobić.

Klamki podczas zamykania nie można doprowadzić do pionu?. Z czasem taka ciężka praca klamki doprowadza do bardzo poważnej awarii. Uszkodzeniu ulega gniazdo zasuwnicy, lub cała zasuwnica.

Zasuwnica jest jednym z najważniejszym elementem okuć, które odpowiadają, za przesterowanie poprzez klamkę na zasuwnicę do otwarcia lub zamknięcia drzwi.

Niektórzy producenci mają wytrzymałe zasuwnice. Zasuwnica wytrzymuje, ale uszkadzają się inne podzespoły ukuć takie jak narożniki, przedłużki prowadnicy.

Pierwszą oznaką takiej awarii jest jak klamka, ”przeskakuje” lub obraca, się dookoła. W takim przypadku należy zabezpieczyć uszkodzone drzwi i zadzwonić po serwis 📞733 086 241 Nie zalecam próbować kręcić klamką oraz naprawiać we własnym zakresie, bo można jeszcze gorzej uszkodzić oraz całkowicie zablokować 🔒 w pozycji zamkniętej 🪟🚪.

Nasz serwis przyjedzie, do Państwa zweryfikuje przyczynę tej awarii, która doprowadziła do uszkodzeń, usunie przyczynę i dopiero wtedy przystąpi do wymiany uszkodzonej kasety lub całej zasuwnicy. Na naprawę udzielamy 2 lata gwarancji 👍. Takie awarie gniazda lub całej zasuwnicy najczęściej występują w drzwiach balkonowych oraz w oknach kuchennych.

Klamki w oknie🪟

Klamka do okien odpowiada tak samo jak klamka drzwi, za przesterowanie pracy zasuwnicy do otwarcia i zamknięcia okna lub drzwi. Występują te same awarie jak w opisie powyżej.


Awarii okien i drzwi można, uniknąć, dlatego należy wykonywać regularne przeglądy stolarki otworowej, więcej informacji tutaj . Producenci okien i drzwi zalecają raz w roku wykonywać smarowanie okuć oraz wykonywanie regularnych przeglądów okien i drzwi.

Nasz mobilny 🚗 serwis przyjedzie do Państwa i wykona kompleksowy serwis okien i drzwi. Zawsze jesteśmy gotowi na wyzwanie i zrobi wszystko, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Bardzo ważne są przeglądy, więc dzwoń 733 086 241 nie czekaj .

Nie wierzysz nam na słowo? 🤔 Dlatego przekonaj się sam! Nasz serwis przyjedzie pomoże wybrać najlepsze rozwiązania dla stolarki otworowej Twojego domu, biura. 🏠. Sprawne okna oraz drzwi to bezpieczeństwo.

A to nie wszystko! Nasza firma oferuje również usługi z doszczelnianiem okien oraz drzwi, wymieniamy uszczelki w oknach oraz drzwiach 🛠️. Dzięki naszym specjalistom, Twoje okna będą działać bez zarzutu przez długi czas na 💯%

Zapraszamy do kontaktu z nasza firmą 📞 733 086 241 oraz poprzez e-mail 💻tutaj