Uszczelki do okien PCV

Uszczelki do okien

Uszczelki do okien PCV są wykonywane z kauczuku syntetycznego w skrócie (EPDM) lub termoplastycznego elastomeru poliestrowego (TPE-E}. Z czasem nawet najlepsze uszczelki okienne ulegają zużyciu, zgnieceniu i należy je wymienić. Nie wymieniamy całych okien PCV tylko same uszczelki przylgowe. W prawie wszystkich starszych modelach okien 10-25-letnich uszczelkę można wymienić i my to robimy.

Na naszym rynku mamy bardzo duży wybór okien oraz drzwi, jest to duża lista propozycji. Bardzo szybko zmienia się rynek stolarki otworowej. Dynamiczny rozwój budownictwa – zarówno pod względem architektury, jak również wymagań norm prawa budowlanego. Jedno co łączy wszystkie okna i drzwi to uszczelka która, była, jest i będzie w okna i drzwiach (tarasowe, balkonowe, wejściowe itd.).

Uszczelki są podzespołem okna pełniącym bardzo ważną funkcję. W oknach PCV są dwa rodzaje uszczelek: przyszybowe oraz oporowe. O uszczelki okienne należy dbać, jeżeli chcemy mieć szczelne, bezpieczne i bezawaryjne okna lub drzwi. Regularna konserwacja uszczelek wydłuża ich okres użytkowania.

Okna to główne źródło światła dziennego w każdym mieszkaniu, domu, firmie, budynku użyteczności publicznej. Okno jest również najlepszą naturalną wentylacją pomieszczeń. Przez nieszczelne okna tracimy do 25% ciepła w danym pomieszczeniu, co wiąże się z wysokimi kosztami w sezonie grzewczym. Tracimy również pieniądze w piękne gorące dni, ponieważ więcej prądu zużywa ❄️ klimatyzacja w Twoim domu, biurze, firmie. Nawet najlepsze uszczelki z czasem należy wymienić. Producenci uszczelek okiennych udzielają do 10 lat gwarancji na swoje produkty, po tym okresie zalecają wymianę uszczelki.

Wymiana uszczelki w oknie PCV

W celu dokonania skutecznej wymiany uszczelek w oknach PCV producenci zalecają zlecić to firmą, które mają właściwą wiedzę na temat użytych profili do budowy okien PCV, oraz jaki model uszczelki powinien zostać użyty do Twoich okien PCV. Uszczelek do okien jest bardzo dużo i są bardzo podobne do siebie, uszczelka musi być właściwa do danego okna. Nie należy stosować uszczelek tak zwanych uniwersalnych lub doszczelniać samoprzylepnymi. Tylko oryginalne uszczelki dają gwarancję szczelności. Jest dużo firm oferujących uszczelki, należy montować uszczelki tylko sprawdzonych firm.

Jesteśmy specjalistami w zakresie uszczelek do okien. Firma Usługowa Paweł Zieleniec posiada odpowiednią, wiedze oraz doświadczenie i chętnie Państwu pomożemy. Na wykonaną usługę wymiany uszczelki w oknie PCV lub drzwiach PCV, udzielamy dwa lata pisemnej gwarancji. Wymieniamy również uszczelki w oknach i drzwiach drewnianych oczywiście z gwarancją 2 lata. Więcej informacji kliknij serwislubin.

Serwis okien i drzwi

🏠 Jeśli macie problemy z uszczelkami okiennymi, to nasza Firma Usługowa Paweł Zieleniec jest gotowa pomóc! Zapewniamy w promieniu 35 kilometrów bezpłatny dojazd w celu wymiany uszczelek. Mieszkasz dalej zadzwoń, wycenimy dojazd do Twojej miejscowości.

🛠️ Nasz zespół specjalistów zajmuje się naprawą i wymianą uszczelek do okien i drzwi. Dlatego, dzięki naszej pomocy, Wasze okna i drzwi będą chronione przed wilgocią, zimnem, gorącem, hałasem, smrodem z kominów, spalinami oraz zapewni bezpieczeństwo i bezawaryjną pracę okien pcv.

🔨 Ponadto, oferujemy szeroki zakres usług związanych z naprawą i konserwacją okien oraz drzwi. Nasza firma jest zawsze gotowa doradzić w najtrudniejszych sytuacjach. Więcej informacji tutaj

👍 Wierzymy, że nasze usługi usatysfakcjonują każdego klienta. Nie czekajcie, skontaktujcie się z nami już dziś, a my pomożemy Wam zadbać o Wasze okna i drzwi!

🚪🪟 Zaufajcie profesjonalistom i korzystajcie z naszych usług!

Skontaktuj się z nami, odwiedzając, naszą stronę internetową zapraszamy tutaj. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i umówimy się na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie.

Wasza najlepsza decyzja w dziedzinie naprawy okien i drzwi! to kontakt z nami. Zadzwoń teraz – telefon odbierze, właściciel firmy Paweł Zieleniec 📞 733-086-421