Serwis okien i drzwi

Przeglądy serwisowe okien oraz drzwi są bardzo ważne. Wykonywanie regularnych przeglądów stolarki okiennej oraz drzwiowej zapobiega powstawianiu uszkodzeń. Producenci stolarki okiennej, zalecają wykonywać raz w roku przeglądy serwisowe okien, drzwi🪟🚪

Podczas wieloletniego serwisowania zaobserwowałem dwie przyczyny uszkodzeń okien i drzwi. Pierwsza to jest błąd montażowy. Druga to jest brak wykonywania regularnych przeglądów oraz konserwacji okien i drzwi. Terminowe wykonywanie przeglądów zapewni Twoim oknom prawidłowe działanie. Państwa okna oraz drzwi znowu zaczną działać poprawnie, lekko, bez haczenia o ramę. Klamka lekko zamknie okno lub drzwi. Zadzwoń do nas 733 086 241, przyjedziemy i wykonamy staranny i dokładny przegląd Państwa stolarki otworowej.

Jesteśmy tu, aby pomóc! specjalizuje się w regulacji okien i drzwi. 🪟🚪 Oferujemy szybką i skuteczną naprawę, aby Twoje okna i drzwi działały bez zarzutu.

Firma Usługowa Paweł Zieleniec to doświadczeni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Potrafimy poradzić sobie z każdym problemem, jaki może wystąpić w przypadku okien i drzwi. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i pieniądze, unikając konieczności kupowania nowych bardzo drogich drzwi, lub okien🚪

💼Nasz serwis okien i drzwi jest również dostępny dla firm.👨‍💼👩‍💼 Oferujemy szybką i skuteczną naprawę okien i drzwi w biurach i innych obiektach biznesowych. Dzięki temu można uniknąć niepotrzebnych utrudnień w pracy i zwiększyć komfort pracy dla pracowników.💼👌. Więcej informacji na temat napraw jest tutaj.

Chcesz mieć pewność, że Twoja stolarka otworowa jest w dobrych rękach? Dlatego skorzystaj z naszych usług. Przeglądy serwisowe są bardzo ważne. Oferujemy konkurencyjne ceny i gwarantujemy wysoką jakość usług. Dzięki nam Twoje drzwi i okna będą działać bez zarzutu przez długi czas. 💯

❗Nie zwlekaj, skorzystaj z naszych usług już dziś!👍🚪 Zadzwoń tel: 733 086 241 lub napisz do nas, 💻 a nasi fachowcy naprawią Twoje okna i drzwi w najkrótszym możliwym czasie.👷‍♂️👷‍♀️

Awarie okien i drzwi, związane z brakiem przeglądów

Pęknięty górny zawias ramy drzwi.

Użytkownik miał szczęście że ciężkie skrzydło drzwi tarasowych nie wpadło do mieszkania i nie zrobiło domownikom krzywdy. Takie naprawy zostaw osobom z odpowiednim szkoleniem. Więcej informacji o tej awarii kliknij tu.

Pęknięty górny zawias ramy okna.

Tutaj na szczęście użytkownik zabezpieczył okno i go nie otwierał do czasu przyjazdu serwisu.

🔧 Jeśli macie problem z oknami to nie czekajcie aż okno wpadnie do mieszkania i zrobi komuś krzywdę.

Kolejna bardzo częsta awaria uszkodzenie zasuwnicy.

Jeżeli nasza klamka już ciężko zamyka okno lub drzwi albo przeskakuje to jak najszybciej zadzwoń po serwis. Bardzo często Użytkownikowi udaje się zamknąć i wtedy rozsypuje się główny element przekazujący napęd do otwarcia lub zamknięcia okna lub drzwi. Jeżeli tak się stanie przy całkowicie zamkniętym oknie to jest poważny problem. Ponieważ skrzydło zostało zamknięte dookoła ramy na zaczepy obwiedniowe, antywłamaniowe. .

Uszkodzenie trzpienia klamki.

Brak przeglądów oraz konserwacji spowodowało zatarcie elementów ruchomych okna. Użytkownik starał się, na siłę 💪 zamknąć i nie dał rady. Ile musiał użyć siły, żeby tak skręcić trzpień klamki, na siłę ktoś chciał zamknąć okno i prawie się udało.

Na wcześniejszym zdjęciu widzimy uszkodzenie zasuwnicy spowodowane przez zamykanie na siłę.

Więcej informacji na temat problemu z klamką tutaj

Klamka do okna
Klamka do okna

Uszkodzenie powłoki zewnętrznej okna drewnianego.

W takim stanie stolarka potrzebuje przeprowadzenia kompleksowej usługi związanej z renowacją. Należy więc zerwać stare powłoki do czystego drewna, uzupełnić ubytki, zaimpregnować środkiem przeciwgrzybicznym, wzmocnić struktury drewna zagruntować, położyć jeszcze od dwóch do pięciu warstw nawierzchniowych – farba, lakier.

Uszczelki do okien PCV

Z czasem uszczelki tracą, swoje właściwości izolując, dlatego, przedostaje się do okna oraz mieszkania piasek, kurz, woda. Taka mieszanka bardzo sprzyja uszkadzaniu elementów metalowych, które są zamontowane w Twoim oknie lub drzwiach. Okna z czasem tracą swoje właściwości izolujące oraz izolację akustyczną, jest głośniej w pomieszczeniu. Słyszymy hałas z zewnątrz.

Przez nieszczelne uszczelki tracimy pieniądze zimą, jak również latem. Zimą na ogrzewaniu, przez nieszczelne okna tracimy nawet 25% ciepła w danym pomieszczeni. latem więcej prądu zużywa klimatyzacja, i zużywamy więcej prądu. Dlatego tak ważna jest uszczelka. Nasza firma Usługowa Paweł Zieleniec wymienia uszczelki okien PCV i okien drewnianych, jak również wymieniamy w uszczelki w drzwiach. Więcej informacji tutaj.

Zapraszamy do kontaktu tel: 733 086 241 chętnie pomożemy.