Naprawa i regulacja okien i drzwi 🪟🚪

Każda naprawa, regulacja okien i drzwi powinna być wykonana przez wykwalifikowany serwis.

Regulacja, naprawa, okien i drzwi jest bardzo ważna, jeśli chcemy mieć bezpieczny dom. Nawet w najlepszych oknach PCV, aluminiowych, drewnianych należy wykonywać przeglądy serwisowe i regularną konserwację zawiasów, okuć, zasuwnic, uszczelek. Regulację należy, wykonywać w miarę potrzeb, terminowo oraz kiedy są nieszczelności. Ociera skrzydła o ramę, drzwi haczą, lub kiedy okno ciężko się zamyka a klamka nie zamyka do końca, to sygnał że czas przeprowadzić regulację. Aby, uniknąć dodatkowych kosztów napraw zalecamy wykonać regulację i konserwację okien, drzwi. Dlaczego wydać fortunę na nowe okna, drzwi?, wystarczy regulacja lub naprawa. 90% okien i drzwi można naprawić. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami podzespołów do okien i drzwi. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom produkty najwyższej jakości. 💯.

W naszej pracy wykorzystujemy tylko najlepsze materiały i narzędzia, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego zlecenia. 👨‍🔧👩‍🔧

Nasze usługi obejmują między innymi naprawę okien i drzwi, wymianę uszczelek, regulację skrzydeł oraz montaż okuć okien i drzwi. 🪟🚪. Smarowanie okuć oraz regulacja okien i drzwi to podstawa, kliknij, tutaj

Jeśli szukasz specjalisty, który zadba o Twoje okna i drzwi, to dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę. Z przyjemnością doradzimy i pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania 😊.

Producenci okien udzielają do 10 lat gwarancji na okucia okienne. W przypadku roszczeń reklamacyjnych, kiedy okna lub drzwi są na gwarancji, producent ma prawo odrzucić reklamację podając bardzo prosty powód – BRAK KONSERWACJI okuć i elementów ruchomych. Zadzwoń do nas zanim zgłosisz reklamację u producenta, przyjedziemy i przeprowadzimy kompleksową konserwację Twojego okna.

Okucia obwiedniowe

Okucia obwiedniowe okien z czasem tracą swoje ustawienia katalogowe i należy wykonać regulację. Prawidłowa pozycja skrzydła okiennego względem ramy zapewni bezpieczny i długotrwały okres użytkowania Twoich okien lub drzwi. Jest to bardzo ważne co do szczelności okien (uszczelki) i równomiernego docisku skrzydła względem ramy. Okno z czasem opada górą uszczelka już nie dolega i nie doszczelnia okna. Nasz serwis zapewni Państwu kompleksową usługę związaną z naprawą i regulacją okien i drzwi. Przywrócimy fabryczne ustawienia producenta okien, drzwi PCV, drewnianych, aluminiowych. Po naszym przeglądzie serwisowym Państwa okna znowu będą się otwierać i zamykać lekko i bez zastrzeżeń 😊. Kliknij, tutaj dowiesz się na temat awarii.

Naprawa i regulacja okien i drzwi to my

Potrzebujesz pomocy zadzwoń 📞 733 086 241