Wśród usług dostępnych w ofercie naszej firmy znajduje się m.in. uszczelnianie okien w Głogowie i okolicach. W obliczu zmieniających się warunków pogodowych oraz rosnących cen energii, odpowiednie uszczelnienie okien i drzwi staje się kluczowe dla zapewnienia komfortu termicznego i efektywności energetycznej w Twoim domu czy biurze. Producenci uszczelek okiennych udzielają do dziesięciu lat gwarancji na uszczelki przylgowe – po tym czasie uszczelka traci swoje właściwości izolacyjne i okna są nieszczelne. W trakcie użytkowania okna, uszczelka jest zgniatana, spłaszczona, traci swoją szczelność i nie chroni już optymalnie przed wiatrem, temperaturą, wodą czy hałasem. Uszczelka powinna być miękka, nie może być twarda, nie powinna się kruszyć, nie może przyklejać się do ramy, być sparciała. Nasza firma świadczy usługi na terenie całego regionu i posiada oddział serwisowy w Twoim mieście – Głogowie. Nasi fachowcy od lat naprawiają okna i drzwi u klientów z Głogowa i okolic, pomagając im w zachowaniu domowego ciepła czy poprawie izolacji akustycznej.

Dlaczego uszczelnianie okien jest tak ważne?

Uszczelnienie okien to nie tylko sposób na obniżenie rachunków za ogrzewanie. To również znaczący krok w kierunku poprawy komfortu życia poprzez eliminację przeciągów, hałasu z zewnątrz, smrodu dymu z komina sąsiada, zapachu spalin, a także zapobieganiu kondensacji wody i pojawianiu się pleśni wokół okien. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie w branży oraz dostęp do asortymentu najwyższej jakości. Jeśli interesuje cię naprawa lub wymiana uszczelek w Głogowie, to zgłaszając się do nas, masz pewność, że Twoimi oknami zajmą się prawdziwi fachowcy. Po przyjeździe na miejsce we wcześniej ustalonym i dogodnym dla Ciebie terminie sprawdzimy, na czym dokładnie polega problem i zajmiemy się kompleksowym uszczelnieniem okien lub/i drzwi. Fachowo wykonana praca poskutkuje tym, że pomieszczenia wewnątrz Twojego domu będą cieplejsze zimą i chłodniejsze latem, co przekłada się na lepsze samopoczucie oraz stan zdrowia lokatorów. Oto zalety wynikające z inwestycji w uszczelnienie okien w Głogowie w naszym wykonaniu:

 • zmniejszenie strat ciepła generujące oszczędności na ogrzewaniu,
 • zmniejszenie rachunków za prąd w przypadku używania klimatyzacji latem,
 • poprawa komfortu akustycznego w domu czy biurze (hałasy zostają wytłumione),
 • zabezpieczenie przed korozją elementów metalowych w oknach (okuć),
 • prawidłowa wentylacja w pomieszczeniu,
 • bezproblemowa praca klamki przy otwieraniu i zamykaniu okna,
 • ochrona przed wilgocią i pleśnią,
 • eliminacja przeciągów, przy zamkniętych oknach nie rusza się firanka,
 • ochrona przed owadami.
Naprawa okien Głogów
Naprawa okien Głogów

Dlaczego warto wybrać nasze usługi uszczelniania drzwi i okien w Głogowie i okolicach?

Dlaczego warto postawić właśnie na nas? Oferujemy nieodpłatny dojazd do naprawy w Głogowie i okolicach. Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem i dostępem do najlepszych uszczelek do okien i drzwi w Głogowie i okolicach. Zawsze proponujemy naszym klientom najkorzystniejsze finansowo rozwiązania oraz staramy się edukować, w jaki sposób zapobiec konieczności ponoszenia kosztów w przyszłości. Jako profesjonalny Serwis:

 • Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie uszczelniania okien i drzwi.
 • Korzystamy z nowoczesnych technologii i stosujemy wysokiej jakości materiały.
 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę na temat uszczelnień.
 • Jesteśmy do dyspozycji klientów z całego regionu.
 • Pomagamy naszym klientom także w awaryjnych sytuacjach w godzinach wieczornych.
 • Oferujemy korzystne ceny.
 • Na wykonane naprawy udzielamy 2 lata pisemnej gwarancji.

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem – telefon: +48 733-086-241Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i udzielamy porad oraz zajmiemy się Twoimi oknami lub drzwiami w najlepszy możliwy sposób. Więcej informacji na temat uszczelniania okien i drzwi znajdziesz tutaj

Zadbaj o swoje finanse i naprawiaj okna, a nie je wymieniaj. Po wykonaniu naszej regulacji i wymianie uszczelek okna są tak samo szczelne, jak w dniu zakupu. Koszty naprawy są znacznie niższe od ceny nowego okna, a należy też doliczyć koszty remontowe związane z rwaniem okna ze ściany. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, zapraszamy do kontaktu, Dołącz do grona zadowolonych klientów i postaw na fachowe uszczelnianie drzwi i okien w Głogowie w wykonaniu profesjonalistów!