Kto naprawi uszkodzony zawias drzwi, okna?

Kiedy wasze okna i drzwi potrzebują naprawy? 🪟🚪Uszkodzony zawias drzwi? nie traćcie czasu i skontaktujcie się z nami! Jesteśmy specjalistami w branży i zawsze służymy pomocą.

Na zdjęciu widzimy bardzo niebezpieczną sytuację, pęknięty górny zawias. Ten zawias w tym przypadku odpowiada za trzymanie drzwi balkonowych na swoim miejscu. Całe szczęści, że użytkownik od razu, po zobaczeniu pęknięcia, zadzwonił po nasz serwis.

Zleceniodawca zachował się bardzo odpowiedzialnie, nie próbował doraźnych napraw we własnym zakresie. Zadzwonił po nasz serwis, wymieniliśmy pęknięty zawias na nowy w dniu zgłoszenia. Został wykonany kompleksowy przegląd drzwi z regulacją, oliwieniem okuć włącznie. Po dwóch godzinach od chwili zgłoszenia awarii, drzwi są bezpieczne dla użytkowników oraz działają bez problemów. Na wykonaną naprawę zleceniodawca otrzymał dwa lata pisemnej gwarancji.

Kilka razy po przyjeździe serwisu takie duże skrzydło drzwi balkonowych widziałem, już na podłodze ze zbitą szybą, całe szczęści, że nikomu się nic nie stało. takie duże skrzydło waży kilkadziesiąt kilogramów. Użytkownicy tłumaczyli, że widzieli uszkodzenie, ale myśleli, że wytrzyma.

Nie zawsze trzeba wymieniać całe okno czy drzwi – czasami wystarczy drobna naprawa, żeby wszystko działało jak nowe! na 💯%

Regulacja zawiasów drzwi balkonowych, tarasowych, okien

Regulacja zawiasów to podstawowy sposób na odzyskanie prawidłowych ustawień drzwi, okna względem ramy. W zależności od modelu zawiasów regulacja pozwala na uzyskanie bezproblemowego działania drzwi. Prawidłowa regulacja wpływa na komfort codziennego otwierania i zamykania drzwi lub okna.

Niewyregulowane drzwi, okna z czasem doprowadzają do ocierania skrzydła o ramę. Długotrwały proces ocierania doprowadza do drobnych awarii, z czasem do bardzo poważnych nawet do pęknięcia zawiasu. Dlatego należy dbać o zawiasy i wykonywać regulację z przeglądem serwisowym. Przegląd Serwisowy jest bardzo ważny. Po przeglądzie wiemy, w jakim stanie technicznym jest nasza stolarka otworowa.

Zadbajmy o swoje okna, drzwi balkonowe tarasowe. Każde okno, drzwi nawet te najlepsze powinny mieć wykonywany regularnie przegląd z regulacją włącznie. Sprawne okno oraz drzwi to bezpieczeństwo w Twoim domu, biurze, firmie.

Bardzo ważne są również uszczelki w drzwiach oraz oknach. Więcej informacji odnośnie doszczelniana oraz wymiany uszczelek dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej tutaj.

Pomoc w naprawie drzwi

Nasza Firma Usługowa Paweł Zieleniec  to sprawdzeni fachowcy do okien i drzwi. Zajmujemy się nie tylko naprawami, ale również wymianą uszczelek, regulacją okuć oraz montażem dodatkowych zabezpieczeń.

Regulacja oraz wymiana uszczelek przywraca fabryczną szczelność okien oraz drzwi. Stolarka otworowa po takim serwisie ma takie same właściwości szczelności jak w dniu montażu, dlatego jest tak ważna.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów – dlatego oferujemy wysokiej jakości materiały oraz produkty renomowanych firm. Nasze usługi są szybkie, profesjonalne i w przystępnej cenie.

Na wykonaną naprawę udzielamy 24 miesiące pisemnej gwarancji.

Nie czekajcie, aż wasze okna i drzwi staną się poważnym problemem – zadzwońcie do nas już dziś 733086241 i umówcie się na bezpłatną wycenę! .

Nasz serwis jest dostępny w dni robocze od 07-21, oraz w sobotę od 07-18. Zaufajcie nam i cieszcie się sprawnie działającymi oknami oraz drzwiami! Tutaj są zdjęcia naszych napraw.

Więc nie czekaj na poważną awarię, zadzwoń 📞tel: 733 086 241 po sprawdzonych fachowców 👨‍🔧👩‍🔧