Naprawa okien promocja

Promocje

W sierpniu PROMOCJE !!! dla Was mamy.

12% zniżki na usługę:

  • Montaż nowej uszczelki przylgowej w oknach i drzwiach PCV.
  • Montaż nowej uszczelki przylgowej w oknach i drzwiach drewnianych.
  • Montaż nowej uszczelki w drzwiach wejściowych.

Promocja jest od 04.08.2023 do 31.08.2023 i nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami.

Czy twoje okna są nieszczelne? Czy czujesz przeciągi? Nie daj się zimie!

Przez nieszczelne okna i drzwi tracimy bardzo dużo pieniędzy, dlatego zadbaj o swoje okna i drzwi.

Informacje na temat uszczelnia okien znajdziesz tutaj.

Informacje dotyczące wymiana uszczelek w drzwiach wejściowych kliknij tutaj.

Szukasz profesjonalnej usługi naprawy okien i drzwi w Lubinie, Legnicy, Głogowie i okolicach? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy specjalistami w dziedzinie napraw i serwisu okien i drzwi. Nasza firma Usługowa, oferuje kompleksowe usługi, które odmienią Twoje wnętrze!

Nasz doświadczony zespół fachowców gwarantuje szybką i skuteczną naprawę Twoich okien i drzwi. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wymiany uszczelek, regulacji zawiasów czy naprawy mechanizmu, na nas możesz polegać!

Działamy z pasją i dokładnością, aby zapewnić Ci najwyższą jakość usług. Jesteśmy zawsze gotowi odpowiedzieć na Twoje potrzeby i zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo w Twoim domu, biurze, firmie, urzędzie, szkole.

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę lub uzyskać więcej informacji. Zapraszamy do odwiedzenia naszych podstron internetowych, gdzie omawiamy tematy dotyczące naprawy okien oraz drzwi, dlatego kliknij i sprawdź, pomożemy znaleźć idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Dobierzemy nowe uszczelki do drzwi, okien abyś cieszył się pięknymi, funkcjonalnymi oknami i drzwiami. Nie czekaj dłużej, zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na wizytę, telefon 733086241 lub przez nasz formularz kontaktowy tutaj.

Serwis Lubin 04-08-2023