Naprawa okien Lubin

Naprawa okien Lubin Promocja

Promocja – Naprawa okien Lubin, we wrześniu przygotowaliśmy promocję !!!

Przygotuj swoją stolarkę otworową do sezonu jesienno zimowego. Przez nieszczelne okna tracimy do 25% ciepła. Przedostaje się hałas, smród spalin, dym z komina sąsiada. Zadbaj o zdrowie swoich bliskich, zmniejsz rachunki za ogrzewanie, dlatego zadzwoń po sprawdzony lokalny serwis z wieloletnim doświadczeniem, który zadba o Twoje okna i drzwi.

Bardzo ważne jest okresowe wykonywanie regulacji okien i drzwi. Nie chodzi o regulację tak zwaną „zima-lato” tylko o regulację skrzydeł okiennych względem ramy, a jak zajdzie taka potrzeba to dopiero jest wykonywania regulacja zima-lato. Więcej informacji na ten temat jest, tutaj.

Podczas wizyty serwisu jest sprawdzany również stan uszczelki przylgowej. Uszczelka z czasem traci swoje właściwości izolujące przed wodą, hałasem, wiatrem, zimnem. Producenci uszczelek udzielają do 10 lat gwarancji na uszczelki, dlatego po tym okresie producenci zalecają wymianę uszczelek. Informacje na temat uszczelniania okien plastikowych są tutaj.

Nie czekajcie, aż Wasze okna lub drzwi staną się jeszcze bardziej niewygodne, lub awaryjne! Skontaktujcie się z nami i umówcie na wizytę. Z przyjemnością przyjedziemy do Was, aby sprawdzić Wasze okna, drzwi i przywrócić im pełną funkcjonalność.

🚀 Działamy lokalnie, aby szybko dotrzeć do Waszych domów i firm.🏠🏢 Zaufało nam już wielu klientów, którzy docenili naszą jakość i profesjonalizm.

Wrześniowa promocja to 15% zniżki na regulację okien drewnianych.

Mamy szeroki wybór akcesoriów i części zamiennych, uszczelek, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksowe rozwiązania. Nasze usługi obejmują naprawę i wymianę okuć, uszczelek, zamków oraz wiele innych. Zapraszamy na stronę główną serwislubin.pl

Zapewniamy terminowość i profesjonalizm w każdym zleceniu. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, którzy docenili nasze umiejętności i zaangażowanie. Dlaczego więc nie skorzystać z naszych usług? Skontaktujcie się z nami, telefon 📞 733 086 241 a my zajmiemy się Waszymi problematycznymi oknami lub drzwiami. Możesz do nas również napisać i zarezerwować serwis, formularz kontaktowy tutaj.

Serwis Lubin 03-09-2023