Naprawa okien Lubin

Naprawa okien 🪟, naprawa drzwi 🚪

Profesjonalna naprawa okien oraz drzwi w Twoim mieście Lubin.

Witajcie w Naprawie Okien Drzwi Serwis Lubin! Jesteśmy lokalną firmą specjalizującą się w profesjonalnym serwisie i naprawie okien PCV, aluminiowych, drewnianych oraz naprawie drzwi z aluminium, drewna orz z PCV.

Okna które były montowane kilka lat temu, bez wykonywanego przeglądu serwisowego, znacznie odbiegają od obecnych norm cieplnych.
Korzyści wynikające z przeglądu serwisowego są znaczne.

  • Zmniejszamy wydatki na ogrzewanie ☀️ mieszkania , domu , budynku.
  • Zmniejszamy wydatki na chłodzenie klimatyzacją ❄️ biur, mieszkań, budynków.
  • Zwiększamy izolację termiczna i akustyczną 📢.
  • Nie doprowadzamy do zawilgocenia ☔ pomieszczenia.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo oraz bezawaryjną 🛠️ pracę okien oraz drzwi.

Oprócz typowych napraw okien, drzwi, regulacji okuć okiennych i drzwiowych, wymiany zawiasów, regulacji okuć drzwi, regulacji okien, przeglądów pogwarancyjnych.

Zajmujemy się również doszczelnianie okien oraz drzwi. Zwiększamy szczelność, zajmujemy się również montażem nowych uszczelek do okien i drzwi. Więcej informacji na temat doszczelniania znajdziesz tutaj. Nasza ekipa doświadczonych fachowców używa tylko najlepszych materiałów i narzędzi, aby zapewnić najwyższą jakość usług.

Wykonujemy zamówienia terminowo, oferujemy bezpłatny dojazd do naprawy w Lubinie i okolicach. Wykonujemy bezpłatną niezobowiązującą wycenę naprawy okien PCV oraz drzwi.

Na wykonane naprawy okien oraz drzwi udzielamy dwa lata pisemnej gwarancji.

Nawet najlepsze okna oraz drzwi powinny mieć wykonaną regulacje oraz smarowanie okuć. Regulacja i smarowanie to podstawa jeśli chcesz mieć szczelne, funkcjonalne oraz bezpieczne drzwi i okna w Twoim domu jak i w biurze 🏡. Przeglądy serwisowe znajdziesz tutaj.

Serwis, naprawa, regulacje, uszczelnianie, wymiana uszczelek

Szukasz ekspertów, którzy pomogą Ci w naprawie lub wymianie uszczelek okien PCV? lub okien drewnianych. Już nie musisz szukać dalej, ponieważ Nasz Serwis Okien jest tutaj, aby Ci pomóc. Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług oraz bezpłatnego dojazdu do naprawy okien oraz drzwi, serwis Lubin jest do Twojej dyspozycji.

Nasze usługi to nie tylko naprawy i wymiana uszczelek okien PCV, ale również sprawdzenie poprawności montażu, wymiana klamek, regulacja skrzydeł i wiele więcej. Wszystko po to, aby Twoje okna oraz drzwi były w doskonałej kondycji przez długi czas.

🏡 Nie czekaj, zadbaj o swoje okna i drzwi już dziś! Nasza firma jest zlokalizowana w miejscowości Obora, więc mamy bardzo blisko i jesteśmy na miejscu naprawy nawet w 15 minut. Zobaczysz, że nasza obsługa klienta jest na najwyższym poziomie.

W Naszym Serwisie okien zawsze stawiamy na satysfakcję klienta, dlatego dbamy o każdy szczegół naszych usług. Skontaktuj się z nami 📞 733-086-241 a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Firma Usługowa Paweł Zieleniec to sprawdzony serwis okien i drzwi z wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy na naszą stronę internetową znajdziesz nas klikając tutaj. Naprawa Okien Lubin to my.